ndeshjet
Superliga 2014-2015
Java e 0
6 dhjetor Ora 19:13

Kronika

Lajmet

Vllaznia humbet kunder Bylis

Takimi mes Vllaznisė dhe Bylit ėshtė mbyllur me rezultatin 0-1 nė favor tė miqve. Dy skuadrat luanin pėr vendin e dytė n

5 Nėn

Vllaznia në Facebook Bëhu pjesë e komunitetin tonë


Na ndiqni

Vllaznia 2014-15

Postimet nga Forumi

Klasifikimi

PozKlubiNdPikë

Postimet nga Twitter

Partneret

Vllaznia App

Shkarko falas aplikacionin e Vllaznise per telefonat mobile. Informohu gjithmone rreth ekipit tend te zemres.

Get it on Google Play Get it on App Store