Te ndryshme

Shtatė lojtarė pėr provė te Vllaznia, por Cungu nuk mban asnnje

Shtatė lojtarė pėr provė te Vllaznia, por Cungu nuk mban asnnje

Jemi nė kontakte tė vazhdueshme me drejtuesit e Partizanit, qė pėr fat tė keq na kanė devijuar shpeshherė nga bisedat, duke ndryshuar edhe kushtet e marrėveshjes. Besoj se nuk kemi ēfarė tė presim mė nga merkatoja. U lodhėm shumė me telefonata, nga mėngjesi deri nė darkė. Nė orėn 12:30 tė natės merremi me menaxherė, me gjithfarė njerėzish.

Cungu: Nuk jam kėtu pėr seleksionime, s'ka lojtarė me miq

Cungu: Nuk jam kėtu pėr seleksionime, s'ka lojtarė me miq

Ne kėtu do tė jemi, askujt nuk do t'i mbesė peng qė nuk u provua, por po jua them edhe njėherė: mos u mundoni kot tė futni miq, sepse nuk shkoni askund kėshtu. Nė fund tė stėrvitjes, unė do t'u jap drejtuesve tė klubit listėn me lojtarėt qė dua tė kem nė dispozicion, tė tjerėt tė vazhdojnė tė stėrviten aty ku janė stėrvitur mė parė

Bashkia Shkodėr-FSHF, miratohet marrėveshja pėr stadiumin

Bashkia Shkodėr-FSHF, miratohet marrėveshja pėr stadiumin

Ėshtė miratuar sot me marrėveshje tė plotė nė Kėshillin e Bashkisė Shkodėr, akt-marrėveshja e hartuar nga Federata Shqiptare e Futbollit nė lidhje me impiantin “Loro Boriēi” FSHF do tė pėrdorė kėtė stadium pėr 20 vite, pėr ndeshjet ndėrkombėtare tė tė gjitha ekipeve Kombėtare, sikurse dhe tė klubeve shqiptare qė marrin pjesė nė Kupat e Europės, apo dhe pėr ndeshjet finale tė Kupės sė Shqipėrisė dhe Superkupės