Superliga

Vllaznia mposht Luftetarin 2-1

Ėshtė mbyllur me fitoren 2-1 pėrballja direkte e zhvilluar sot nė stadiumin Loro Boriēi, mes Vllaznisė dhe Luftėtarit, me shkodranėt qė kanė regjisturar njė sukses shumė tė rėndėsishėm ndaj njė rivali direkt

Vllaznia mposht Luftetarin 2-1