Superliga

Java 5: Vllaznia - Laci

Java 5: Vllaznia - Laci

Te dielen ne ora 13:00 luhet ndeshja Vllaznia - Laēi e vlefshme per javen e 5-te te Superliges. Akoma nuk ka njoftim zyrtar mbi stadiumin se ku do te zhvillohet kjo ndeshje por me shume mundesi ndeshja do te zhvillohet ne stadiumin e Pukes.

Java 4: Flamurtari - Vllaznia

Te dielen ora 19:00 ne qyetin e Vlores do luhet java e 4 e Kategorise Superiore. Vllaznia do udhetoje me synim fitoren pasi kjo ndeshje do jete si nje finale per 2 ekipet pasi te dyja renditen ne vendet e fundit. Vllaznia vjen pas 3 humbjeve rradhazi ne kampionat dhe nje tjeter rezultat negativ do ishte fatale per ekipin.

Java 4: Flamurtari - Vllaznia