Superliga

Cungu: Nuk kemi siguruar akoma asgjė

Cungu: Nuk kemi siguruar akoma asgjė

Trajneri i Vllaznisė vlerėson fitoren e arritur ndaj Tiranės, por kėrkon tė mbajė ekipin me kėmbė nė tokė, sa i pėrket luftės pėr mbijetesė "Sikurse e kam thėnė edhe pas ndeshjes ndaj Skėnderbeut, kemi arritur njė fitore, por nuk kemi siguruar asgjė mė shumė"

Java 17: Tirana 0-0 Vllaznia

Vllaznia merr nje pike me shume vlera kunder Tiranes. Pėr tė tretėn sfidė radhazi nė "Selman Stėrmasi", bardheblutė nuk arrijnė tė marrin njė fitore. Njė pikė qė i bėn shumė punė shkodranėve, por penalizon jo pak Tiranėn, e cila nė rast se do tė merrte tri pikėt do tė shkonte e 3-ta nė renditje, duke parė se Kukėsi dhe Teuta, u ndalėn po ashtu nė ndeshjet e tyre.

Java 17: Tirana 0-0 Vllaznia