Kjo periudhë tashmë ka kaluar dhe prej disa ditësh, lojtari ka nisur stërvitjen me skuadrën, por pa marrë ngarkesat e duhura. Vetë Cicmil, në një prononcim për “telesport.al”, bën të ditur se nga java e ardhshme do të bashkohet me grupin në stërvitje: “Gjendja ime tashmë është shumë më e mirë dhe mendoj se dëmtimin që kam patur e kam lënë prapa. Sipas konsultave me mjekët, nga java e ardhshme do të vijoj me procesin e plotë stërvitor dhe për ndeshjen e ardhshme me Teutën them se do të jem në dispozicion të trajnerit”.

 

Komentet