Vllaznia do te kerkoje fitoren e pare ne transferte ne perballjen me Korabin e Peshkopise, qe eshte mjaft e rendesishme per vazhdimesine e kuqebluve. Administratori i Vllaznise, Astrit Gjyrezi u shpreh qe takimi i se shtunes me dibranet do te jete i nje takim i veshtire. Gjithsesi, Vllaznia do te luaje per te marre piket maksimale, ashtu si ne cdo takim.
"Une kam besim tek kjo skuader dhe nuk asnje vend per te nenvlersuar Korabin. Ndersa ai shtoi qe skuadra ka mbeshtetjen maksimale nga ana e kryebashkjakes Ademi. Kjo do te sjelle edhe krijimin e nje klime te mire ne ekip." - deklaroi administratori Gjyrezi.
Ndeshja luhet diten e shtune ne oren 14:00 ne stadiumin Selman Stermasi te Tiranes.

Luan Kadia

Komentet