Lajmet nga Vllaznia

Ribaj: Shpresoj të mos ndalem më, e ndjejmë rrezikun...

Andi Ribaj gjeti golin e parė sezonal nė takimin e sotėm me Kamzėn ndėrsa Vllaznia regjistroi fitoren e parė me tre gola. Sulmuesi fierak u shfaq i kėnaqur pėr golin dhe suksesin e skuadrės nė intervistėn e dhėnė pėr “Super Sport”, teksa theksoi se kuqeblutė kanė kualitete brenda dhe do tė ngjiten shpejtė nė klasifikim.

Ribaj: Shpresoj tė mos ndalem mė, e ndjejmė rrezikun...